1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Przerzuty do mózgu
Ola Olka

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4459

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-01-20, 11:08   Temat: Przerzuty do mózgu
Dominika_c napisał/a:
że nowotwór może dać przerzut, który w krótkim czasie staje się złośliwy i uzłośliwia guza z którego jest naciek, więc Babcia miała bardzo dużo szczęścia, bo i naciek był JESZCZE zmianą łagodą.
Dziwne to i nie odpowiada zupełnie temu co wiem no ale człowiek nigdy nie jest nieomylny.
Dla mnie łagodny nowotwór nie nacieka i nie niszczy sąsiadujących struktur oraz nie daje przerzutów. Dlatego nie wydaje mi się możliwe by nowotwór łagodny dał przerzut (?) i ten przerzut się uzłośliwił.

Możliwe że na początku stwierdzono u babci stan przednowotworowy (dysplazję) na bazie którego w konsekwencji może powstać rak ale wtedy to całkiem inna historia.
Dominika_c napisał/a:
Jechałam przerażona, po czym okazało się, że, kurcze naprawdę jest dobrze i z takim poczuciem wyjechałam, z poczuciem, że mamy jeszcze czas, Obie.
Niestety faktem jest że stan babci jest cieżki i wszystko może potoczyć się szybciej niż myślisz. Jeżeli da się to zrealizować i chcesz babcię jeszcze zobaczyć, porozmawiać, uścisnąć to nie trać czasu tylko po prostu przyjedź do niej.

Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group